Štúdium čo potrebujete pre vaše podnikanie

Uvažujete o podnikaní? Nech už chcete podnikať popri práci, po materskej či rodičovskej dovolenke, alebo chcete byť trvalo sám sebe pánom, v začiatkoch musíte myslieť na množstvo vecí. Od právnych a legislatívnych náležitostí, až po samotnú stratégiu predaja, starostlivosť o sociálne siete, či manažovanie svojich zamestnancov. Ako sa však v tom všetkom vyznať, kde hľadať správne informácie?

Štúdium čo potrebujete pre vaše podnikanie
(zdroj: Shutterstock.com)

Štúdium MBA od Cambridge Business School je vhodné nielen pre skúsených manažérov na vrcholových pozíciách, ale aj pre ľudí, ktorí napríklad začínajú podnikať. Štúdium vám totiž poskytne perfektný základ vedomostí, zručností a nástrojov, ktoré najmä v začiatkoch oceníte. Vďaka jednoročnému štúdiu si prejdete legislatívne náležitosti, dozviete sa, ako narábať s daňovými a inými povinnosťami, vynechané nebudú ani oblasti ako psychológia poznania zákazníka, marketingové nástroje, personálny manažment, či účtovníctvo.

Pokiaľ ste s podnikaním už začali, vôbec to nevadí. Štúdium je určené aj pre vás. Buď môže slúžiť ako odrazový mostík, ktorý vám poskytne potrebné sebavedomie a odvahu, alebo si podnikanie môžete popri štúdiu vyladiť a získané vedomosti aplikovať priamo do praxe.

Štúdium trvá 1 rok a na výber máte množstvo programov, ako napríklad Podnikanie a inovácie, či Sales Management. Krok vedľa však nebudú ani programy ako Management a leadership, veľmi dobré referencie od študentov má aj program Strategický management. Všetky programy vám však ponúknu kvalitný základ do vášho biznisu, všetky sú koncipované tak, aby študentom poskytli odpovede na ich manažérske otázky a problémy, s ktorými prídu do kontaktu počas ich praxe.

Atraktivita štúdia MBA spočíva aj v jeho forme. Cambridge Business School ponúka drvivú väčšinu svojich programov v online forme, čo však neuberá na ich kvalite. Rozdielom teda nie je kvalita, ale to, čo vyhovuje vám. 100% online forma štúdia je vhodná pre tých najvyťaženejších, alebo študentov, ktorí radi študujú v pokoji doma. Naproti tomu kombinovaná forma ponúka aj lektorské semináre, čo sú v podstate stretnutia na ktorých sa preberajú študijné okruhy, lektorské prednášky, či diskusie na zaujímavé témy. Zvyšok štúdia prebieha e-learningom, online spôsobom, ktorý umožňuje študovať v online či offline forme kdekoľvek a kedykoľvek. Všetky študijné materiály, audiovizuálne doplnky, či knižnicu máte neustále so sebou vo svojom mobil, tablete, či počítači.

Celým štúdiom vás prevedú kvalitní lektori, odborníci s niekoľkoročnými skúsenosťami, ktorí sú pripravení vám pomôcť nielen v štúdiu, ale rovnako aj vo vašich podnikateľských začiatkoch.

Záleží vám na vašom podnikaní a chcete, aby ste robili všetko správne a kvalitne? Stavte na štúdium MBA od Cambridge Business School a naštartujete vaše podnikanie úspešne.

Komerčný článok

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!