Láka vás podnikanie z domu? Máme pre vás 3 nápady

Podnikanie z domu je snom nie jedného z nás. Skôr ako začneme s nápadmi ako na to, zamyslite sa vopred aj nad negatívami. Tých je viac ako dosť a to strata kolektívu, musíte si organizovať čas a prácu. V neposlednom rade je to aj náročná byrokracia, daňové povinnosti, účtovníctvo a veľa ďalšieho.

1. Online kurz/doučovanie

Predávať svoje vedomosti cez online kurzy alebo prostredníctvom doučovania popri práci je skvelým spôsobom ako si zarobiť. Môžete tak robiť z pohodlia domova cez Skype alebo Google Hangouts. Viete si tak pekne cez internet zarobiť aj 40 eur denne. Je to krásny vedľajší zárobok, nemyslíte?

2. Začnite blogovať

Jedným z najobľúbenejších moderných spôsobov zarábania na internete je práve blogovanie. Prečo? Dá sa začať aj bez veľkej investície. Najpoužívanejšia blogovacia platforma WordPress je zdarma, takže vám stačí iba dostupný hosting, na ktorom vám blog pobeží a doména, na ktorej vás ľudia nájdu.

3. YouTube kanál

Vďaka rôznym navštevovaným platformám o sebe môžete dať vedieť a začať speňažovať svoju návštevnosť. Jednou z veľmi obľúbených je na Slovensku v posledných rokoch aj YouTube. Nie že by predtým YouTube obľúbený nebol, ale medzitým sa online video stalo najobľúbenejšou formou obsahu na internete.

Založiť YouTube kanál je úplne jednoduché a je to úplne zdarma. Trochu zložité môže byť iba vymyslenie niečoho, čo bude ľudí zaujímať a môžete o tom točiť videá dosť dlhú dobu. Stále sa však môžete inšpirovať zahraničím a preniesť daný koncept na Slovensko.

Foto: unsplash.com

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!